Forum książkowe
Prezenty świateczne - Wersja do druku

+- Forum książkowe (http://forumksiazki.thetosters.pl)
+-- Dział: Czytelnicy (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Rozmowy wszelakie. (/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Prezenty świateczne (/showthread.php?tid=194)

Strony: 1 2

Prezenty świateczne - Monttsserat - 01-12-2012 17:19

Książka - wiadomo, najlepszy prezent świąteczny. A może coś innego niż książka? Jakie prezenty, albo jakie książki kupujecie na Gwiazdkę o ile ją obchodzicie i dla kogo? Ja osobiście zawsze gdy mówię, ze chcę książkę, bądź proponuje zakupić ją komuś, spotykam się z rożnymi opiniami. Ogólnie kupuję ksiązki tylko tym, którzy wiem, że ją przeczytają, bo wiele razy nacięłam sie na to, że kupiłam komuś książkę, a potem leżała ona na półce pokrywają się kurzem. Ogólnie mam wrażenie, że ludzie traktują czytanie ksiażek jak karę, a nie jak przyjemność

RE: Prezenty świateczne - Allegra - 01-12-2012 18:27

Prezenty Smile? ja też chciałam założyć wątek dotyczący świąt . U mnie prezenty zaczynają się od najmniejszych stworzeń aż po największe stwory. Kupuje prezenty praktyczne które się przydadzą . Książki się u mnie nie sprawdzają .

Kalendarze się u mnie sprawdzają np.ja dostaję kalendarz z gołymi Panami bo jestem kobietą a mój Men dostaje kalendarz z gołymi Paniami i jest super .Prezent praktyczny i z jajem .
Wiem że u niektórych to się nie sprawdzi .
W tym roku mam zamiar dla pewnej osoby zrobić prezent związany z dzieciństwem czyli kupić kartonik i do kartonika włożyć cukierki krówki i kilka Pawełków . Mimo że ta osoba ma 40 lat to wiem że ten prezent zostanie trafiony w 10 .

RE: Prezenty świateczne - BasiaM - 01-12-2012 18:28

My skończyliśmy z prezentami od kiedy dorosły nam dzieci. Przedtem, gdy były małe, prezenty sprawiały radochę zarówno im, jak i nam. Bardzo uważnie przysłuchiwałam się icih rozmowom, żeby wyszpiegować, czego naprawdę pragną (oczywiście w granicach rozsądku).
W ogóle uważam, że prezenty powinno się dawać tylko najbliższym, których dobrze znamy i wiemy, co sprawi im radość.

RE: Prezenty świateczne - Allegra - 01-12-2012 18:29

Dokładnie

RE: Prezenty świateczne - BasiaM - 01-12-2012 18:30

Allegro, czterdziestka to jeszcze nie schyłek życia. Ludzie mają poczuucie humoru niezależnie od wieku!

RE: Prezenty świateczne - toster - 01-12-2012 19:09

My z żoną stwierdziliśmy że kupimy sobie na prezent ekspres do kawy Smile

RE: Prezenty świateczne - Allegra - 01-12-2012 20:00

Jo 40 to nie schyłek życia to prawda.Mam osobę bliską która kocha krówki i Pawełki.

Ja mam zamiar wyciągną od Świętego książkę do makijażu i kasę na książki na studia . Uważam że kasa też jest dobra jak dla kogoś kto studiuje .

RE: Prezenty świateczne - L.Wiech - 02-12-2012 10:00

A ja sprawię sobie mikołaja od siebie, gdyż rok w rok dostaję jakieś fatałaszki które później muszę upłynniać na Allegro, w trym roku zamówiłam sobie cztery książki, w święta utonę w fotelu i czytam, a wokół niech się pali i wali, w końcu muszę odpocząć bo dostane fioła od tego biegania.

RE: Prezenty świateczne - BasiaM - 02-12-2012 11:04

A ja pewnie będę miała całą rodzinę na głowie, więc nici ze spokoju i oodpoczynku. Ale też będzie fajnie, o ile nie pożrą się o tematy religijne!

RE: Prezenty świateczne - AkFa - 03-12-2012 22:49

Ja za to nigdy nie mam pomysłów na prezenty. Może dlatego, że zawszę cieszę się obojetnie co sama dostanę. Moje dzieci mają wszystko na co było mnie stać, aby im zapewnić, więc sprawa z nimi tez nie jest prosta. Zwłaszcza, że to małe rozbrykane cholery i raczej na rózge zasługiją niż na prezenty - ale cóż, nigdy nie potrafię im odmówić świąt.

Ja mojemu mężowi mimochodem, aczkolwiek uporczywie napominałam, że chcę Dolce Gusto. On nie był taki suptelny stwierdzając, ze chce nowy komputer ( czy ktoś wie gdzie dostać dobry komp, którzy parzy całkiem znośną Mochiato?)
Gorzej bo mamy 10 rocznicę ślubu 28.12 - jakieś rady? O.o