Aktualny czas: 24-05-2018, 02:26 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evanart- prawda czy przegięcie?
26-10-2013, 11:22
RE: Evanart- prawda czy przegięcie?
(26-10-2013 08:57)Natali napisał(a):  1)Rozlicznie następuje, jeśli książka w danym półroczu się sprzedała, przy Kawalkadzie tak nie było, więc nie było rozliczenia. Dopiero grudniowe następuje.

Pozwolę sobie wtrącić swoje cztery grosze. Otóż rozliczanie powinno następować automatycznie na koniec danego okresu rozliczeniowego. Jeśli nie było sprzedaży to powinien być wygenerowany raport o sprzedaniu 0 sztuk, i wpływie 0zł. I nie jest to mój wymysł tylko tak działają wszelakie poważne portale do dystrybucji z jakimi miałem do czynienia. Czy to Apple, czy Google czy Amazon. Jestem natomiast świadom że wiele mikro przedsiębiorstw które trudnią się dystrybucją mówiąc kolokwialnie wykładają na to laskę, a później dostają takie a nie inne opinie. Jeśli nie kładziecie nacisku na "user experience" to pretensje możecie mieć tylko do siebie. Z postu Evivy nie wynika "nie trzymanie się prawdy" tylko przedstawienie tego co doświadczyła. Wspomniana klientka nie musi znać waszych wewnętrznych procedur, chyba że zostały jej one przedstawione w regulaminie/umowie na którą się zgodziła.

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Wiadomości w tym wątku
RE: Evanart- prawda czy przegięcie? - toster - 26-10-2013 11:22

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS