Aktualny czas: 23-04-2018, 04:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notki prasowe.
18-07-2012, 11:41
Notki prasowe.
W sumie tytuł jest do bani ale nie wiedziałem jak to lepiej ubrać w słowa. Kolejny pomysł jaki mi się przeturlał przez głowę. Prawdopodobnie z serii fajne ale nigdy nie powstanie. Do rzeczy:

Wykminiłem sobie że można by prowadzić powiedzmy Bloga/stronę na której cyklicznie dodawałoby się krótkie notki opisujące interakcję kilku bohaterów. Tworząc ich życie codzienne. Dla łatwiejszego zobrazowania pomysłu. Robimy eksperyment myślowy: zakładamy nową osadę.
W osadzie jest jedna rodzina A, piszemy krótką notkę o tym że przybyli itd.
Później dodajemy kilka innych postaci. I sumarycznie jak mamy powiedzmy 10-15 opisujemy różne zdarzenia. Interakcje między postaciami, co się wydarzyło w miasteczku itd itp.

Pytanie po co?
Po to aby tworzyć szkielet świata z którego autorzy mogliby pisać np opowiadania alby książki osadzone w konkretnych realiach. Więc przykładowo, jak ktoś nie ma pomysłu na opowiadanko to mógłby zerknąć do takiej nibylandii i zobaczyć co też się tam ostatnio działo. Może spodoba mu się życie jakiejś postaci i napisze opowiadanie odnośnie jakiegoś zdarzenia z życia jakiegoś bohatera.

Przy czym osada jest jedynie przykładem do zobrazowania pomysłu. Może to być jak w sitcomach, że jest 6 przyjaciół w jakimś mieście i dawać epizody na zasadzie pamiętnika.

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-07-2012, 17:11
RE: Notki prasowe.
Pomysł niezły. Jestem za, ale ja zawsze jestem za. Jestem ciekawa, co inni na to.
Czy każdy prowadziłby swoją postać/rodzinę, czy wręcz przeciwie - zmienialibyśmy się, żeby uatrakcyjnić lub prowadzić "od czapy"?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-07-2012, 10:07
RE: Notki prasowe.
Nie mam zielonego pojęcia Smile Po prostu wpadł mi taki pomysł do głowy, jakby byli chętni to można by to doprecyzować. Na ten moment opisałem zajawkę.

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS