Aktualny czas: 19-04-2018, 11:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty świateczne
05-12-2012, 14:15
RE: Prezenty świateczne
co rok to samo - co rok święta i to samo odwieczne pytanie - co kupić? zawsze mam z tym problem. w zeszłym roku zrobiłem dla rodziny prezenty niespodzianki - drugi raz tego samego błędu nie popełnie ;p np. moja mama w ogóle nie używa tego co jej kupiłem. lampka stoi na szafie i zbiera kurz, a poduszki nie widziałem od ponad pół roku. wiec już z góry poprosiłem o listę tego co domownicy by chcieli i zapowiedziałem, że jak nic nie bedzie na tej liście, to po prostu nie kupie nic Big Grin
bo po co wyrzucić kase na coś, z czego później się nie korzysta?

drewniane stoły
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2012, 09:32
No właśnie u mnie książki także średnio sie sprawdzają... znaczy mój brat i chłopak lubią je czytać, ale nie wywołują one na ich twarzach tej radości. Tak więc dogadaliśmy się - i myślę, że to dobra opcja - że zamiast prezentów, robimy wspólny wypad, a pieniądze na prezenty przeznaczamy własnie na to. Poświęcamy cały dzień na wspólna zabawę: łyżwy, kino, wspólny posiłek, wielki deser, teatr wieczorem. A co do prezentów dla rodziców, czy starszych dzieci to myślę, że niezłym pomysłem jest zrobić ściepę narodową i wysłać gdzieś "staruszków" na weekend, czy zafundować compleksowy wypad do spa na masaże, albo coś w tym guście.
12-12-2014, 21:44
Książek z reguły nie daję, bo nie znam w tej kwestii gustu rodziny. Sam lubię natomiast książki dostawać, no ale jest to trochę "niebezpieczne" bo czytam od razu, nie umiem się oderwać... i, nie wchodząc w szczegóły, bywa zabawnie. Właśnie się zastanawiam co w tym roku dać bratanicy, bo ona jest dzieckiem, które lubi dużo czytać (to znaczy jeszcze nie czyta, ogląda tylko obrazki, ale mówi przy tym, że czyta Smile) Jej rodzice zasugerowali mi delikatnie, że mała chce... pieska. No ale ja sam nie wiem, nie jestem zwolennikiem uprzedmiotawiania zwierząt. Z drugiej strony, wiem, że jej rodzice to odpowiedzialni ludzie, a i ona nie jest już "maluszkiem". Nie wiem co zrobić, bo wyraźnie dali mi do zrozumienia "co chcą". Moi rodzice sugerują takiego, że niby nadaje się dla tak małego (4,5 roku) dziecka:
[Obrazek: Oddam-psa_Yorki_20141212162559.jpg]
fot. http://www.morusek.pl/
A ja ... sam nie wiem. Czy to jest naprawdę dobry pomysł? A jak za pół roku mała się znudzi, to co? Będę się musial nim zająć?
13-12-2014, 20:21
Myślę, że nie Ty będziesz się musiał nim zająć, a rodzice dziecka. Ja powiem tylko, że mały pies dla małego dziecka to nie jest dobry pomysł. Dziecko nie czuje (i chyba jeszcze nie rozumie), ze takiemu maluchowi sprawia ból, ciągnąc za ucho, czy ogon. Że trzeba uważać, by nie nadepnąć itd. Lepszy byłby większy pies, który jest "bardziej widoczny", trudniej go nadepnąć i zrobić mu krzywdę, a jak przyjdzie co do czego - potrafi się boleśnie obronić.
Kiedy moje dzieci były malutkie, miałam wyżlicę. Normalnie pies-morderca, a do dzieci, jak do własnych szczeniąt.
Ale na Twoim miejscu poważnie porozmawiałabym z bratostwem, czy rzeczywiście pragną spacerów niezależnie od pory roku, czy doby, sierści w każdym kącie, dodatkowych wydatków na karmę i weterynarza i innych obowiązków. Poza tym spytaj, czy zadają sobie sprawę, że zanim ten piesek dorośnie to będzie mu się zdarzało załatwiać w domu, pogryzie trochę butów, sprzętów i dywanów, no i generalnie - będzie mocno zajmującym kolejnym członkiem rodziny!
31-12-2014, 10:10
Życzę Wam, kochani, w tym nadchodzącym roku, byście zdrowi byli (i docenili to zdrowie, dopóki je macie), byście kochali swoich najbliższych zawsze tak samo mocno, jakby jutro miał nastąpić armagedon, żebyście się nie wstydzili okazywania uczuć i wreszcie, żeby pani Wena razem z panią Cierpliwością zaszczyciły Was i mnie swoją obecnością na dłużej, by zdążyć napisać coś tak ciekawego i fantastycznego, by wreszcie zostało docenione nie tylko przez czytelników, ale i przez wydawców.

Wszystkiego dobrego!
10-02-2015, 20:27
Dla mnie najgorszym świątecznym prezentem ever była rózga;p

http://www.sprytne-finanse.pl/2015/01/20...graniczne/
02-04-2018, 11:02
Ja w tamtym roku postawiłem na oryginalny prezent i mojej żonie kupiłem na święta bieliznę erotyczną. Zamówiłem ją na https://tono.sklep.pl/pol_m_BIELIZNA-DAM...e-157.html. Mają tam naprawdę duży wybór, dobrej jakości bielizny xxl. Żona jest bardzo zadowolona z prezentu i muszę przyznać, że nasze życie intymne poprawiło się od czasu kiedy to dostała Smile
14-04-2018, 14:59
na prezent swiateczny to jakas robnostke
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS