Aktualny czas: 16-01-2018, 17:31 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zbieramy opowiadania.
07-07-2013, 18:44
Zbieramy opowiadania.
Wszyscy którzy chcieli by nadesłać swoje prace prosimy o nadsylanie ich w postaci rtf/txt/odt na adres redakcja(*)thetosters.pl

Warto zerknąć wcześniej na nasz regulamin, dostępny tutaj: http://exfabula.thetosters.pl/?page_id=9

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 18:57
RE: Zbieramy opowiadania.
Już grzebię w plikach i postaram się coś przesłać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-07-2013, 18:59
Trzymam za słowo Smile

Always Dark

07-07-2013, 19:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2013 19:19 przez BasiaM.)
Już wysłałam. Mam jednak dodatkowe pytanie. W regulaminie zauważyłam, że dopuszczalny limit znaków to 12 tys. Szorty są fajną formą, ale ... większość pisze takie króciaki sporadycznie. Może warto by utworzyć drugą kategorię dla opowiadań - bez limitu znaków?
Jestem gotowa do pomocy i współpracy - oczywiście bez jakiś zawiłości komputerowych - mogę być czytaczem i ewentualnie korektorem (w miarę swoich możliwośći)
A poza tym gratulacjie za inicjatywę!!! Forum pewnie ożyje. Jak ja lubię, jak coś się dzieje!!!
08-07-2013, 13:13
Dłuższe formy owszem, ale ewentualnie do antologii zborowej, która pewnie kiedys powstanie, celem szerszej publikacji. Na portalu bedą pojawiac się wyłacznie utwory o okreslonej w regulaminie maksymalnej objetosci z prostego wzgledu. Internetowy czytacz zazwyczaj woli formy krótkieSmile Pierwotny pomysł był by ograniczyć liczbę znaków do 5tys. na wzór szortalu, czy 6666znakówSmile na wzór Niedobrych Literek... ale, istnieje jeszcze instytucja patronatu medialnego dla form dłuższych, również powieści... fragment byłby umieszczany na portalu, a na końcu link do miejsca gdzie pozycja jest dostepna.
Jest jeszcze jeden powód by teksty dla portalu były krótkie... czas nie jest z gumy, a doba jest sztywno wtłoczona w ramy czasowe. krótkie teksty do obróbki redakcyjnej, niejako gwarantują lepszą jakość finalną, a na to kładziemy główny nacisk.

co do chęci pomocy - z nieba nam spadłaśSmile
Oczywiście bardzo chętnie skorzystamy (głównie jaSmile z Twojej pomocy.
"Dietka" gotowa... może jeszcze dziś bedzie miała swoją premieręSmile
08-07-2013, 15:00
Fajnie - czekam na opowiadanka. Z doświadczenia wiem, że choćby dziesięć osób czytało tekst - jedenasta i tak znajdzie jakiś błąd.
14-07-2013, 22:00
Toster, a może Ty byś coś swojego wrzucil na Ex Fabulę. Pamiętam takie super opowiadanko o Kubusi Puchatku, Prosiaczku i nnych, co walczyli z zombie. Spełnia limit znaków?
15-07-2013, 13:27
Nie mam pojęcia w czym się mieściSmile Musze pozbierać swój bajzel i wrzucić do jednego wora wtedy może coś się z tego wynajdzie Wink

Always Dark

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS