Aktualny czas: 19-01-2018, 15:24 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
21-11-2013, 05:09
RE: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
arlinek niewątpliwie masz rację, e-book jest o wiele tańszy w wydaniu, odchodza koszty druku, ale ja powiem szczerze raz czy dwa czytałam tę formę książki i dla mnie to masakra. Ja muszę mieć w ręku tomisko! Szelest kartek, zapach papieru. Na pewno kto chce wydać książkę musi porównać sobie ceny. Z drugiej strony taniej nie zawsze oznacza gorzej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-11-2013, 12:30
Ale jednak co ebook, to nie "prawdziwa", papierowa książka. Zupełnie inny poziom odczuwania. Jest co wziąć do reki, no i ten zapach...
30-11-2013, 10:24
Eviva zgadzam się z tobą, ksiązka papierowa ma niepowtarzalny urok i wannie mozna ją czytać Smile Widzę, że Białe Pióro reklamuje książkę Dwie Anny, mam na nią chrapkę. Lubię takie klimaty. Trhiller erotyczny, no no
03-12-2013, 20:39
"Dwie Anny" kupiłam, zapłaciłam, czekam. Ale czy mnie oczy mylą czy na stronie wydawnictwa coś w zapowiedziach zauważyłam? Hm, hm Smile
04-12-2013, 11:30
No, a jaka ładna okładka!
04-12-2013, 16:59
Na mnie też zrobiła wrażenie, na pewno kupię, bo czytałam inne powieści Evivy. Ale nic sie nie zradziła, gdzie wydaje. Eviva jesteś ich pierwszym autorem jak wrażenia po pierwszych tygodniach pracy? Na pewno na początku ok, a potem pewnie się zacznie jazda jak u innych?
04-12-2013, 19:14
Wiesz, nie sądzę. Znam tych ludzi i są naprawde uczciwi. To w każdym razie moja ostatnia próba znalezienia porządnego wydawnictwa.
05-12-2013, 04:29
Ale się Eviva wkurzyłam na to Twoje wydawnictwo, to ja sobie Dwie Anny kupiłam , a tu patrzę oni promocje zrobili i wysyłka gratis. A ja normalnie zapłaciłam. Ale wysyłałam e-mail, że chcę jeszcze Twoją książkę dokupić no i o tej wysyłce wspomniałam. Czekam na info od nich.
05-12-2013, 09:51
No niestety, mnie się tez zdarzało coś kupić dosłownie na dzień przed promocją Smile Tez byłam wtedy wkurzona.
05-12-2013, 17:05
A jednak odpisano mi, że nie ma sprawy obie książki prześlą razem, ale w przyszłym tygodniu dopiero, a za wysyłke przeleja mi kasę na konto. No nieźle, oby to nie były obiecanki cacanki
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS