Aktualny czas: 25-04-2018, 10:39 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
16-12-2013, 19:49
RE: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
Miłej lektury Smile Już drżę na myśl o tym, jak odbierzesz moje wielkopomne dziełko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2013, 19:45
No juz otrzymałam książki, kochana robi wrażenie ta Twoja. Powiem szczerze pierwszy raz widzę, aby self wydał książkę ze skrzydełkami, ba nawet nagłówki są. Podoba mi się, co do treści jeszcze nie wiem, bo zostawiam sobie ją na deser, zaczęłam czytać "Dwie Anny" i cholera mnie wciągnęła, nie wiem kto ten bigos będzie gotował i pierogi lepił, tu szatkuję, tu piszę a dodatkowo czytam. Kocioł. Ale wydanie na pierwszy rzut oka fajne, a i reklam sporo tej książki sie pojawiło, tylko w zalewie świątecznych reklam może troszku ginąć. Teraz w tym czasie jest ich bardzo dużo. ale grunt, że coś się dzieje.
18-12-2013, 20:34
Ano grunt. A "Dwie Anny" rzeczywiście świetna, piszę właśnie recenzję.
I cieszę się bardzo, że wizualnie książka się podoba, oby i treść zyskała uznanie w Twych oczach Smile
08-01-2014, 20:59
Eviva gratuluję książki! to chyba najlepsza z tych, które czytałam. Akcja szybka, nie ma nudy, poza tym ta dzikośc przyrody, a i wydanie przyznam szczerze bardzo fajne. A jak tam wydawnictwo, nie zawodzi? Ich obietnice nie są gruszkami na wirzebie? Czy może nie mozesz pisać? bo teraz jak widze sądami każdy lubi straszyć. Twoją receznję Dwie Anny przeczytałam, książke też łyknęłam jest faktycznie super. Ciekawam jesetm czy autorka cos jeszcze szykuje. A ty cos skrobiesz nowego?
09-01-2014, 14:43
Oj skrobię, skrobię Smile A wydawnictwo pracuje uczciwie, nie mogę powiedzieć, chyba wreszcie trafiłam "na swoje". I strasznie się ciesze, że książka Ci się podobała Smile
09-01-2014, 18:32
Ksiązka jest świetna i naprawdę dobrze wydana, gratuluję. Może w końcu znalazł sie uczciwy self? Trzymam za ciebie Eviva kciuki i za "Twoje" wydawnciwto też.
09-01-2014, 20:46
Dziękuję Smile
13-01-2014, 18:10
No, Eviva czemu się nie chwaliłaś, że wydawnictwo Twoją okładkę do Poradnika Domowego dali? Wow, faktycznie nieźle, jestem zaskoczona, idę zaraz z psem to sobie kupię w kiosku, bo tak czy siak gazeta widze fajna. Jeszcze raz gratulacje reklamy
13-01-2014, 18:28
Dziękuję, do końca nie byłam pewna czy to się ukaże Smile
17-01-2014, 06:36
Aleś sie Eviva rozbuchała z tą reklama, chciałam sobie wczoraj tepete na pulpicie zmienić, wchodze na tapeciarnie, a tam merlin reklamuje książki i Twoją tez, potem na onecie wiadomosci i reklama tam też, no no. Sama zaczynam nabierać smaka, w sumie cos bagrzę, ale kasę musze uzbierać, dorogo u nich w tym twoim wydawnictwie/ Tak ogolnie, ty masz porównanie chociaż.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS