Aktualny czas: 19-01-2018, 15:02 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
17-01-2014, 08:45
RE: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
W Białym Piórze jest taniej niż w jakimkolwiek wydawnictwie, do którego się zwracałam (najdrożej w Poligrafie). W dodatku, jak sama widzisz, dba ono o reklamę. Zapewniam Cię, że ja w tej sprawie paluszkiem nie ruszyłam, wydawnictwo wszystko robi samo i to bez żądania jakichkolwiek dopłat z mojej strony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-08-2014, 09:22
(17-01-2014 08:45)Eviva napisał(a):  W Białym Piórze jest taniej niż w jakimkolwiek wydawnictwie, do którego się zwracałam (najdrożej w Poligrafie).
Jak się dobrze po negocjuje to nie jest u nich tak najdrożej Wink Sama u nich wydawałam, fakt cena pierwsza byłą wysoka ale później nie było źle.
11-10-2014, 09:04
Wierzę Ci, Basiu, ale tak czy siak BP jest chyba najtańsze na rynku, a wydaje naprawdę bardzo przyzwoicie i zapewnia reklamę.
13-11-2014, 18:15
Wiele ciekawych pozycji, m.in. tego wydawnictwa możecie znaleźć na tej stronie z kodami rabatowymi, dzięki której sama kupiłam kilka książek w atrakcyjnej cenie! Wink http://kodyrabatowe.interia.pl/kupony-rabatowe/ravelo
15-11-2014, 11:54
To zawsze się ceni Smile Ja także lubię rabaty, opusty itd. I cieszy mnie, że ludzie w ogóle kupują książki mimo kryzysu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS