Aktualny czas: 19-01-2018, 15:21 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evanart- prawda czy przegięcie?
25-10-2013, 19:09
RE: Evanart- prawda czy przegięcie?
Evanart przede wszystkim nie przysyła rozliczeń. Autor nie wie, ile sprzedali i ile są mu winni - oczywiście pieniędzy tez nie przysyła. Mówmy otwarcie, to nie jest uczciwe. Przykro mi z powodu choroby pani Ewy Matusz, ale nie powinna ona być wymówką!
No i baaaardzo dziękuję za pozytywną ocenę mych książek )
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-10-2013, 08:57
Smile RE: Evanart- prawda czy przegięcie?
(25-10-2013 19:09)Eviva napisał(a):  Evanart przede wszystkim nie przysyła rozliczeń. Autor nie wie, ile sprzedali i ile są mu winni - oczywiście pieniędzy tez nie przysyła. Mówmy otwarcie, to nie jest uczciwe. Przykro mi z powodu choroby pani Ewy Matusz, ale nie powinna ona być wymówką!
No i baaaardzo dziękuję za pozytywną ocenę mych książek )

Pozwolę sobie na krótki komentarz:
1)Rozlicznie następuje, jeśli książka w danym półroczu się sprzedała, przy Kawalkadzie tak nie było, więc nie było rozliczenia. Dopiero grudniowe następuje.
2)Choroba tej pani-sama pani Luiza pisała, że rozumie co to za choroba, bo ma najbliższą osobę, również chorą. Wie co to są rzuty i spokojnie poczeka w kolejce przy rozliczaniu (rozmowa z października).

Nie piszę tego by wywołać burzę a jedynie prosząc o trzymanie się prawdy.
26-10-2013, 09:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013 10:01 przez Eviva.)
Czyli "Kawalkada" się nie sprzedała, ani jeden egzemplarz.... ciekawe, że pisało do mnie kilka osób, które kupiły. Mniejsza o to. Przyjmuję to do wiadomości, tylko czy brak sprzedaży świadczy źle o mojej książce czy o sposobie dystrybucji? To już pytanie, które kieruję do tych co przeczytali.
Co wyszło dobrego z mojej publikacji w Evanart? To, że książka najpierw zdobyła tytuł "książki na wiosnę" w kategorii sf, a potem była na targach książki. Koniec kropka. Mimo tych dwóch wyżej wymienionych zalet sprzedaż jest zerowa.
26-10-2013, 10:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2013 10:17 przez Magda.)
tak bywa, ale zauważyłam że mają nową stronę, pewnie cię Eviva zaraz wywalą , nie mogę uwierzyc że ludzie nadal sie do nich pchają, chorba chorbą, wiadomo szkoda kobiety i niech zdrowieje, ale skoro pisaly kiedys że tam sztab ludzi pracuje to co oni robią? A twoją książke też czytałam i dusze i kawalkadę, super. będzie coś nastepnego?
26-10-2013, 10:20
Jak najbardziej. Nie chcę uprzedzać wypadków, ale już niedługo Smile
Polecam też moją książkę "Jesteś na to zbyt młoda" wydaną przez oficynę Papierowy Motyl, nota bene bardzo uczciwą.
26-10-2013, 10:25
super, kupie na pewno, ale tez wydajesz w evanart?
26-10-2013, 10:30
Nie, w innym wydawnictwie, w swoim czasie napiszę w jakim Smile
26-10-2013, 10:37
to dobrze, mam nadzieję że wydadzą porządnie i reklame zrobia, bo bez niej nie da rady
26-10-2013, 10:45
Wiem dobrze i tym razem wszystko będzie
26-10-2013, 11:15
(26-10-2013 09:51)Eviva napisał(a):  Czyli "Kawalkada" się nie sprzedała, ani jeden egzemplarz.... ciekawe, że pisało do mnie kilka osób, które kupiły. Mniejsza o to. Przyjmuję to do wiadomości, tylko czy brak sprzedaży świadczy źle o mojej książce czy o sposobie dystrybucji? To już pytanie, które kieruję do tych co przeczytali.
Co wyszło dobrego z mojej publikacji w Evanart? To, że książka najpierw zdobyła tytuł "książki na wiosnę" w kategorii sf, a potem była na targach książki. Koniec kropka. Mimo tych dwóch wyżej wymienionych zalet sprzedaż jest zerowa.
I znowu bez pisania całej prawdy....nie ładnie.
Tak jak pani doskonale wie, książka zaczęła sprzedawać się po paru miesiącach, nie od razu. Chyba zapomniała pani to dodać, chcąc pokazać, że w wydawnictwie tym nic się nie sprzedaje. Proszę pisać całą prawdę a nie pół prawdy. Ukłony.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS