Aktualny czas: 21-01-2018, 12:13 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupie książki z psychologii (w zarządzaniu)
13-09-2013, 22:35
Kupie książki z psychologii (w zarządzaniu)
Witajcie. Taki oto kierunek jak w tytule zamierzam studiować (chodzi mi o studia pierwszego stopnia w Toruniu). Do rozpoczęcia przezmnie studiów zostalo co prawda jeszcze troszkę czasu ale chcialabym juz powoli zbierać materiały, a zwłaszcza książki. Jeśli macie cos na tzw. zbyciu to chetnie się nimi zaopiekuję (kupie tzn. Smile).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-09-2013, 23:52
RE: Kupie książki z psychologii (w zarządzaniu)
Nawet gdybym jakoweś zachowala, to już przedawniły się. Kiedy ja kończyłam studia, Ty dopiero byłeś planowany, a właściwie to pewnie nawet jeszcze nie.
Oczywiście żartuję, ale nie mam żadnych tego typu książek. Poza tym ja miałam psychologię w nauczaniu dzieci i młodzieży, niby też zarządzanie, niby podobne, ale jednak różne. Z tego co pamiętam, podręcznik nazywał się "Psychologia" prof. Kupisiewicz
11-11-2013, 14:16
Nie wszystkie książki się przedawniają . Mój przypadek dowodzi tego Smile uczę się z książki która ma 55 lat i jest wymagana na moim kierunku studiów .
26-05-2014, 21:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2014 20:46 przez Mol.)
(13-09-2013 22:35)Zaratusta napisał(a):  Witajcie. Taki oto kierunek jak w tytule zamierzam studiować (chodzi mi o studia pierwszego stopnia w Toruniu). Do rozpoczęcia przezmnie studiów zostalo co prawda jeszcze troszkę czasu ale chcialabym juz powoli zbierać materiały, a zwłaszcza książki. Jeśli macie cos na tzw. zbyciu to chetnie się nimi zaopiekuję (kupie tzn. Smile).

Witam! Na temat psychologi jest wiele książek, tutaj znajdziesz zresztą w stopce też jest link.

Serdecznie Pozdrawiam
Mol
Tania jazda
Książki Motywacyjne
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS