Aktualny czas: 22-04-2018, 08:47 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Self-Publishing za darmo !
08-07-2014, 12:41
Self-Publishing za darmo !
Pomogę wydać książkę. Zrezygnowałem z polskich wydawnictw.
Wydałem cztery własne powieści, jedną przetłumaczyłem na j.angielski.
Wszystkie dostępne są w Amazonie, a jedna z nich jako e-book na Kindle.
Ciekawe? Cool
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-07-2014, 15:27
RE: Self-Publishing za darmo !
Mało ciekawe. Dużo ogólników, mało konkretów. Właściwie admin się zastanawia dlaczego jeszcze nie skasował tego postu.

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-07-2014, 17:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2014 17:25 przez etkth.)
Proszę o dokładne sformułowanie zarzutu.
Szanowny Adminie dlaczego chciałbyś skasować ten post?
Czy mam obowiązek opowiedzieć od razu "prawdę i tylko prawdę oraz wszystko co wiem"?
Dysponuję wiedzą, którą mogę podzielić się z innymi autorami książek.
Jeśli Szanowny Adminie naruszam czyjeś interesy, współpracę z wydawnictwami mogę zrozumieć chęć usunięcia mojego postu.
Treść mojego postu zapewne zaintrygowała Ciebie, ale ja czekam na odpowiedź zainteresowanych tym autorów, którzy są niemiłosiernie łupieni przez wydawców.
Szanowny Adminie, możesz mnie nawet usunąć z listy użytkowników. Wszystko możesz.
Zapewniam, że mój post nie jest spamem w rodzaju "pomogę Ci wygrać w totolotka".
Chciałbym by inni też mogli pójść moją drogą, bo na razie nie muszę obawiać się konkurencji, a moja droga może okazać się potem bardziej wiarygodna dla potencjalnych klientów - ludzi, którzy kupią książki w obecnie największej księgarni świata.
Na "konkrety" przyjdzie jeszcze czas. Przypominam, że post znajduje się w dziale "Ogłoszenia".
10-07-2014, 08:47
Darujmy sobie formę i budowę zdań na zasadzie jestem biedny pokrzywdzony, kto niewinny niech pierwszy rzuci kamieniem i inne pierdoły. Dwa twoje posty mają typową budowę spamerską, zbyt wiele lat adminowałem fora aby nie być na to wyczulonym. Co do konkretów to proszę:
1) Dział ogłoszenia, napisałeś co proponujesz nie napisałeś w zamian za co. Więc jako ogłoszenie już jest wątpliwe.
2) Podajesz przykłady czego dokonałeś, nie poparte niczym. Ot mam złotego słonia w domu (w karafce).
3) (...) Czy mam obowiązek opowiedzieć od razu "prawdę i tylko prawdę oraz wszystko co wiem"? (...). Gimnazjum? Skoro reklamujesz swoją osobę to warto podać informacje ważne dla potencjalnego odbiorcy. Patrz punkt 2.
4) Jeśli masz wiedzę którą chcesz się podzielić to to zrób. Jeśli masz wiedzę którą chcesz sprzedać to podaj cenę. W twoim pierwszym poście nie ma ani jednego ani drugiego. Zakładam że chcesz na tym zarobić, co dla mnie jest ok. Ale forma podania ogłoszenia jest żałosna.
5) (...) Chciałbym by inni też mogli pójść moją drogą, bo na razie nie muszę obawiać się konkurencji, (...) - łzy wzruszenia przesłaniają mi wzrok, serce me kołacze z ekscytacji... serio?
6) (...)Ciekawe? (...). No w pytę ciekawe... porywające swym przekazem niczym artykuł w Fakcie.

Reasumując budowa tabliodowa, odpowiedz w formie nastolatka, młody gniewny-niewinny.

Always Dark

10-07-2014, 09:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-07-2014 09:39 przez etkth.)
Pudło, panie Adminie.
Jestem emerytem, a nie nastolatkiem.
Jeśli chodzi o anonimowość - to zamierzony zabieg.
Kiedyś opisałem całą procedurę podpisując się imieniem i nazwiskiem.
I co? Ludzie nie uwierzyli w "darmową" usługę.
Bo w naszym kraju większość obywateli przyzwyczajona jest do kantów i oszustw (patrz - afera taśmowa).
Czy chcę zarobić? Być może. Być może nie uda mi się na tym zarobić. Ceny nie podam, bo byłaby to sprawa umowy z danym autorem. Od razu powiem w jaki sposób mogę tu zarobić: zrobić skład i łamanie tekstu, zaprojektować okładkę, przekonwertować pliki na wymagane formaty i wysłać na serwer. Jeśli autor umie samodzielnie wykonać takie czynności, to wówczas nic na tym nie zarobię. Zyskiem będzie pojawienie się następnego Polaka w Amazonie.
Powtarzam, usługa jest darmowa. Książki drukowane są cyfrowo, można je konwertować na e-booki (jeśli napisane są w kilku najpopularniejszych językach. Autor otrzymuje 40% od każdego sprzedanego egzemplarza. Wchodząc na własne konto może zamawiać dowolną ilość egzemplarzy swojej książki po cenie "autorskiej". Wydrukowanie egzemplarza nowelki wraz z przysłaniem przez UPS lub DHL (w ciągu kilku dni) kosztuje średnio między 20 - 35 zł. Przy zamówieniu kilku egzemplarzy cena oczywiście spada o koszt wysyłki.
Czy o takie informacje chodziło?
Nadal staram się zachować anonimowość, bo jednak nie jestem takim sobie nastolatkiem, jestem trochę znany w Internecie i być może napiszę jeszcze jakieś opowiadania i powieści. Niepotrzebna mi reklama takiego typu.
Może niedowiarku Adminie staniesz się dla mnie inspiracją?

P.S. Próbka projektów, w których uczestniczyłem w 2013 roku:
http://www.amazon.com/Antologia-poezji-P...na+glomska
http://www.amazon.com/Magical-Knots-Sew-...h+topolska
10-07-2014, 10:25
Nikogo nie obchodzi kim jesteś, napisałem jak odbieram twoje wypowiedzi/zachowania. Na pewno nie jesteś emerytem gdyż twoje zainteresowania i posty które piszesz w sieci wyraźnie sugerują że nie skończyłeś nawet 40ki. To Primo.
Jeśli chodzi o twoją anonimowość to słabo się starasz, bo w przeciągu 10 minut można znaleźć dużo.
Ludzie nie uwierzyli bo najwyraźniej forma podania tej usługi budziła ich wątpliwość. W tym temacie masz powtórkę z rozrywki.
Jak działa self-pub, druk na żądanie oraz inne elementy wymienione nie jest żadną tajemnicą, nie musisz powtarzać tych rzeczy. Było o tym w kilku wątkach nawet na takim małym forum jak to.
Próbki trzeba było podać od razu, a nie kreować się na mitycznego dobrego samarytanina.
Dla mnie EOT, twoja propozycja w moich oczach jest niepoważna, tak samo jak zachowanie.

Always Dark

10-07-2014, 16:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2014 16:35 przez etkth.)
Ha ha ha.
Słabo się starasz Adminie skoro uważasz, że mnie zidentyfikowałeś i nadal sądzisz, że nie jestem emerytem.
Dlaczego zarzucasz mi kłamstwo? To bardzo, bardzo nieładnie. Mógłbyś przegrać sprawę w sądzie.
I dodam, że też byłem Adminem kilku forów więc nasza wiedza jest zapewne podobna. Smile
I nie widzę niczego niestosownego w swoim zachowaniu. Jeśli uważasz inaczej proszę zacytuj mi punkty regulaminu forum jakie mógłbym Twoim zdaniem naruszać.
Natomiast ja nie jestem tego pewien, ale mogę przypuszczać i sugeruję, że współpracujesz lub może nawet jesteś jednym z wydawców i to forum zostało założone dla łowienia rybek - autorów, którzy pragną zaistnieć na rynku wydawniczym.
Dla mnie niestosowne było zaatakowanie mnie.
Czemu to służyło? Czyż nie lepiej współpracować, kulturalnie dopytać się o pewne szczegóły niż "pojechać ad personam"?
I dobrze wiem, że na każdym forum można założyć kilka tożsamości (zmieniając IP) i np w odpowiednim momencie zasugerować czytelnikom pozytywne lub negatywne opinie. Można nawet dyskutować ze sobą i siebie obrażać. A potem napisać: drodzy autorzy, wydawajcie swoje książki u Motylka czy w jakiejś innej firmie. Gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Chcę tylko dodać, że wchodzący na polski rynek gigant Amazon w najbliższym czasie spowoduje upadek księgarń i wydawnictw. Tak stało się w USA i nie przypuszczam, żeby w Polsce mogło być inaczej. Zatem warto już dziś podłączyć się do usług tam oferowanych. Przed zmianami nikt nie ucieknie.
Ja mam słonia w złotej karafce.
14-07-2014, 21:39
Ja pierd... kolejny brat Albert i Matka Teresa w jednym... Toster wywal spamera, zablokuj... nie wiem czego bardziej nienawidzę selfpubu, czy nawiedzonych wyłudzaczy kasy...
14-07-2014, 22:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2014 22:40 przez etkth.)
(14-07-2014 21:39)J.W napisał(a):  Ja pierd... kolejny brat Albert i Matka Teresa w jednym... Toster wywal spamera, zablokuj... nie wiem czego bardziej nienawidzę selfpubu, czy nawiedzonych wyłudzaczy kasy...

Adminie, wywal wreszcie tego trola.
Wystarczy poczytac jego posty:
http://forumksiazki.thetosters.pl/search...4a71ffaec6
Facet ma chyba problem z woreczkiem żółciowym, przelewa się często.
Wobec niezrozumienia moich intencji i personalnego ataku, być może wynikającego z naruszenia jakiś prywatnych interesów, oświadczam, że rezygnuję z członkowstwa na tym forum i proszę Admina o usunięcie mojego konta.
Potwierdzę to e-mailem.
W Panelu użytkownika nie zauważyłem opcji usuwania swojego konta i dlatego w ten sposób piszę publiczny list do Admina.
Wyłączyłem subskrypcje odpowiedzi i nie będę więcej odwiedzać tego forum, ani denerwowac umieszczaniem swoich postów.
Początkującym autorom i wszystkim bez wyjątku użytkownikom forum życzę sukcesów.

ETKTH
27-04-2015, 15:59
Na fb sie promować i może ktoś Nas zauważySmile

http://www.arkas.pl/978,sluchawki-blueto...-8500.html
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości