Aktualny czas: 20-05-2018, 23:32 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wazektomia - czy skuteczna?
08-03-2018, 16:22
Wazektomia - czy skuteczna?
Mam do was pytanko tak poza tematem książkowym - myślicie, że wazektomia to godna polecenia metoda antykoncepcji? Czytam, że tak, no ale wolałabym więcej rzetelnych opinii Smile Buziaczki!

Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-03-2018, 10:05
RE: Wazektomia - czy skuteczna?
Mój kolega poddał się temu zabiegowi po 4 dziecku Tongue no i od tamtej pory - jakieś 2 lata rodzinka już mu się nie powiększa, więc chyba działa Big Grin
22-03-2018, 14:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2018 14:09 przez Zoszka344.)
Potwierdzam mój mąż miał zabieg 3 lata temu i nam też rodzinka się nie powiększa od tego czasu Smile Moim zdaniem zabieg jest bardzo skuteczny, ja nie muszę brać hormonów a męża nawet to nie bolało i trwało z 30min jakoś

Zawsze leje w pierwszym dniu wakacji. Takie już prawo natury.
09-04-2018, 15:00
Zoszka 344 dokladnie tak to wyglada Wink Ja po duzych powiklaniach przy porodzie bylam bardzo za tym. Maz wpadl na to sam. mimo ze jestesmy mlodzi to juz nam wystarczy Wink
Ogolnie zabieg nie jest trudny i ponoc nawet jest odwracalny, wiec wydaje mi sie ze ne jest to takie OSTATECZNE rozwiązanie Wink
14-04-2018, 14:55
jezeli idziesz do dobrej kliniki to jest skuteczna
18-04-2018, 08:57
Jak najbardziej polecam wazektomię, tylko nie w każdej sytuacji jest ona odwracalna. Ale najlepiej to wybrać się na konsultacje z lekarzem, który przeprowadzi dokładny wywiad. Zabieg jest bezpieczny i nie zwiększa ryzyka nowotworu jąder jak niektórzy sądzą. Ja miałem wazektomię na Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinecie Wazektomii,80-210 Gdańsk, tel. 58 506 64 09. Możecie zadzwonić i zapytać o konsultację wtedy lekarz Wam wszystko opowie o zabiegu Big Grin
24-04-2018, 11:07
a słyszałem, że w Gdańsku mają właśnie dobrą klinikę. Myślałem o wazektomii jakiś czas ale nie jestem do końca przekonany. Wiem, że to bezpieczny zabieg itd ale co jeśli będę chciał mieć dzieci?
27-04-2018, 11:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-04-2018 11:51 przez nika88.)
Też rozważaliśmy tę klinikę w Gdańsku albo w Wawie i padło na Gdansk Wink Redek - nie musisz się od razu decydować. Najpierw się skonsultuj z lekarzem i w ogóle Smile
(18-04-2018 08:57)Kacperr napisał(a):  Jak najbardziej polecam wazektomię, tylko nie w każdej sytuacji jest ona odwracalna. Ale najlepiej to wybrać się na konsultacje z lekarzem, który przeprowadzi dokładny wywiad. Zabieg jest bezpieczny i nie zwiększa ryzyka nowotworu jąder jak niektórzy sądzą. Ja miałem wazektomię na Skłodowskiej-Curie 3 w Gabinecie Wazektomii,80-210 Gdańsk, tel. 58 506 64 09. Możecie zadzwonić i zapytać o konsultację wtedy lekarz Wam wszystko opowie o zabiegu Big Grin

A jak sie czules po zabiegu??
Bo moj mąż normalnie Big Grin
10-05-2018, 10:58
mój też normalnie tylko nie mogliśmy uprawiać seksu przez 2tyg. co było ciężkie haha Big Grin

Zawsze leje w pierwszym dniu wakacji. Takie już prawo natury.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS