Aktualny czas: 21-01-2018, 12:14 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję książki na prezent
05-12-2016, 16:01
Exclamation Poszukuję książki na prezent
Witam,
Szukam książki na świąteczny prezent dla taty. Gustuje on w książkach opartych na faktach, wspomnienia, pamiętniki, rzadziej biografie. Jego ulubione to "Papillon" Henri Charriere, "Korzenie" Alex Haley, ale także np. "Złe psy. W imię zasad." Patryk Vega. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pomoc, bo sam wolę inną literaturę, więc nie do końca orientuję się w tym rodzaju, a święta już za rogiem Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-01-2017, 12:09
RE: Poszukuję książki na prezent
I na co padł wybór? Wiem, że już po świętach i po temacie, ale na przyszłość może warto byłoby rozejrzeć się za książkami Wojciecha Sumlińskiego?

W przerwach od książek można poczytać blog powiekszanie-piersi.net.pl
11-01-2017, 15:55
na koszulę z h&m
27-05-2017, 01:43
No to troszkę odeszłaś od tematu Big Grin A szkoda, bo ciekawiło mnie co wybierzesz.
31-05-2017, 01:54
Koszulka z H&M? W sumie niezły pomysł. Cieszył się Big Grin? Pewnie tak, ale dobra książka to coś niezastąpionego Smile
31-05-2017, 11:38
Cieszył się, bo znalazłem taką, którą zawsze chciał dostać, ale wstydził się powiedzieć :P a później kupiłem mu "Korzenie" A. Haleya ;) PS.Nie koszulka, a koszula (!) na guziki ;p
18-09-2017, 10:28
Koszula dla faceta to fajny prezent, zawsze mu się przyda,a
wracając do początkowego tematu. Jeżeli chcesz komuś kupić książkę i chcesz być pewna, że trafisz w gust to najlepiej kupić mu książkę autora, którego książki już czytał i wiesz, że mu się podobały.
Tez kiedyś miałem problem z wyborem książki dla mamy. Wiedziałem, że lubi książki autora: Bernard Minier. Autor nie jest może bardzo znany ale znalazłem książkę pt:"Bielszy odcień Śmierci", wiedząc, że mama tego tytułu nie czytała kupiłem i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Kiedy mama ja przeczytała, postanowiłem, że sprawdzę książka jest dobra i powiem Wam, że akurat ten tytuł jest genialny napisany. Nie powiem Wam, że autor jest super to to na razie pierwsza moja książka Miniera, ale mam w domu biblioteczkę :-). Jak ktoś lubi książki sensacyjne, kryminały to jest obowiązkowa pozycja. Tutaj możecie znaleźć lepsze streszczenie: http://interksiazka.pl/recenzja-ksiazki-...-b-minier/
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS