Aktualny czas: 22-04-2018, 08:44 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budżet Domowy
20-05-2017, 23:37
Budżet Domowy
Niedawno dowiedziałem się iż być kobietą to znaczy układać budżet domowy i zarządzać domowymi finansami. Z jakiego powodu lękliwi faceci obawiają się że bycie oszczędnym znaczy być niemęskim?

http://juhasmeble.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2017, 06:20
RE: Budżet Domowy
kobietom to znacznie lepiej wychodzi Big Grin
27-05-2017, 01:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2017 01:42 przez NotebookBear.)
Issaya ma trochę racji - u mnie w rodzinie mama trzyma całą kasę, a tata wszystko by wydawał na różne przyjemności Big Grin Natomiast jeżeli się już poważnie bawi w biznes to warto korzystać z biura rachunkowego. Tylko trzeba dobrze wybrać, bo można się nieźle przejechać. Znacie jakieś dobre? Ja polecam biuro rachunkowe łódź .
29-05-2017, 03:00
Bo kobiety są rozsądniejsze - my, faceci, jak coś czasem zobaczymy to chcemy to mieć i koniec Big Grin Kto by się tam przejmował czy ma za co opłacić mieszkanie Big Grin
30-05-2017, 13:17
A może warto na prezent kupić lampy włoskie ? Na stronę LifeIdeas jest ogromny wybór takich lamp, myślę, że każdy znajdzie coś tam odpowiedniego na prezent. A wiadomo, że takie lampy to naprawdę bardzo fajne oświetlenie.
31-05-2017, 01:45
Kobiety są równie dobre w finansach jak mężczyźni, więc nie dziwi mnie, że to one są odpowiedzialne za budżet domowy. Czytałem niedawno, że jedna z Pań została teraz przewodniczącą Gremi Buisness Communication - a to jest ogromne osiągnięcie. Jakby kogoś ten temat zaciekawił to zapraszam na https://alebank.pl/beata-monka-nowym-pre...&catid=360
31-05-2017, 01:52
Czytałem wywiad z Beatą Mońką - naprawdę mądrze kobieta mówi. Jak ktoś chce poczytać to proszę: http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/1...nesie.html. Nie dziwie się, że została prezesem (tak swoją drogą, to gratulacje Big Grin). Oby tylko nie zaprzepaściła takiej szansy - chce móc powiedzieć córce: patrz, też kiedyś zajdziesz tak wysoko Big Grin Potrzebujemy takich wzorów, a nie dody i mandaryny.
23-03-2018, 13:41
Ja mam własną firmę i zastosowałem u siebie faktoring. Ostatnio przyszedł do mnie znajomy, który też prowadzi firmę i zastanawia się nad tym samym rozwiązaniem co ja. Tylko miał wątpliwości czy można zastosować faktoring bez BIKu. A no da się jak najbardziej! Przekonał się o tym z http://faktoring.biz/faktoring/czy-fakto...t-mozliwy/. Także jeśli ktoś się jeszcze waha to zapraszam do zapoznania się z tym artykułem Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-03-2018, 14:08
Taki przyjął się juz chyba stereotyp u nas , że facet ma zarabiać i utrzymywać dom . Kobieta zajmuje się gospodarstwem domowym, opłaca rachunki, robi zakupy itd. Jednak czasy się zmieniły i mamy równouprawnienie, nie widzę przeszkód , żeby to facet zajmował sie domem a kobieta pracowała Big Grin
30-03-2018, 13:46
Zarządzanie budżetem jest bardzo męskie!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS