Aktualny czas: 23-04-2018, 03:49 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydaje.pl
30-11-2011, 20:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2011 16:42 przez toster.)
Wydaje.pl
Na wspomniany portal trafiłem po przeszukiwaniu sieci w celu rozpoczęcia self publishingu. No i przyciągnęła mnie jego oprawa graficzna oraz prostota obsługi. Zamiast przytłaczających tabel niszczących umysł (jak na amazonie) szybko prosto i przyjemnie. Na ten moment mam wrażenie że wydaje.pl jest punktem zbiorczym głównie dla początkujących autorów. Niestety są też ciemne strony nad którymi admini starają się chyba pracować (w ciągu kilku miesięcy widać zmiany). A mianowicie system oceniania i przeszukiwania na który narzekają użytkownicy. Po kilku rozmowach ze znajomymi doszliśmy też do wniosku że powinna być wprowadzona wstępna moderacja niektórych utworów, ale to inna innszość.
Na ten moment mogę śmiało polecić ten kawałek sieci, jednak nie liczyłbym na kokosy Wink

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2011, 16:40
RE: Wydaje.pl
Wydaje.pl to pierwszy portal self-publishingu na jaki się osobiście natknęłam. Tak, jak wyżej - prosty w obsłudze, oprawa graficzna przyjemna dla oka. Jest na tej stronie trochę ruchu, nic nie stoi w miejscu, ale nad paroma aspektami administracja musi jeszcze trochę popracować. Na całe szczęście widać, że powoli zmienia się coraz więcej i również polecam ten portal początkującym pisarzom.
02-02-2012, 23:02
W tej chwili pracujemy nad sporą ilością zmian. Od grafiki, po formaty, a ostatnio mogliście też zauważyć pojawienie się oferty druku książek, która też będzie rozbudowana.

Co Was najbardziej drażni na Wydaje.pl, co chcielibyście dodać/zmienić?

Tomek, Wydaje.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-02-2012, 00:08
Cóż najbardziej drażni mnie brak forum (dlatego założyłem to).
Tuż za jest podbijanie/zbijanie ocen przez boty/multikonta.
Reszta jest ok.

Z funkcji które byłyby miłe to statystyki. Aby można było zobaczyć liczbę otwarć/pobrań fragmentów/utworów w funkcji czasu.

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-02-2012, 09:39
Zmiany grup na forum na razie się nie podejmiemy, ale możliwe, że w przyszłości zostanie to zmienione.
Odnośnie zbijania ocen - w tej chwili wykluczamy już z listy top 10, książki osób, które dopuszczają się naciągania (top 10 się ostatnio bardzo zmieniło), będziemy też usuwać oceny wystawione przez multikonta.

Zmiany w statystykach to dobry pomysł. Nie wiem czy zapisujemy teraz datę przy wejściach na książkę i wyświetleniu fragmentu, ale będzie można to wdrożyć. Wpisuję na listę TO DO Smile

Tomek, Wydaje.pl
03-02-2012, 10:14
Mnie się ten portal bardzo podoba i nie mam mu nic do zarzucenia. Jedyne, co moglibyście zrobić, to przy usługach wydawniczych od razu podać przykładowy koszt drukowania najniższej ilości egzemplarzy.
04-02-2012, 15:22
mnie na ten portal namówił chłopak, bo przypadkiem czytał artykuł o prężnie rozwijającym sie runku self-publishing za granicą i w odpowiedzi na moje ciągłe narzekania na papierowych wydawców, namówił na to. Początkowo strasznie marudziłam, że coś takiego mogę na pierwszym lepszym forum literackim wrzucić i nawet nie chciałam sprawdzić na czym to polega. Ale końcu, żeby nie było, że pozostawiam swój los w rękach przypadku weszłam... no i tak to siezaczeło
04-02-2012, 23:19
Ja z kolei trafiłam przeglądając google w poszukiwaniu konkursów literackich. Ale jakoś nie zdecydowałam się na opublikowanie na tym portalu książki. Ciągle się waham, bo mam nadzieję, że uda mi się w końcu skusić jakieś wydawnictwo papierowe. Miałam zamieszczoną swoją powieść na feedbooku i tam ściągnęło ją sobie jakieś 400 osób - oczywiście za darmo. Czyli trochę kasy już starciłam!
05-02-2012, 10:54
Jeśli to ta powieść, co myślę, to Bóg broni przed takimi portalami! Tylko papier, zasługuje na to!
05-02-2012, 13:07
Dzięki Evivo, ale tylko Ty mnie doceniasz. Reszta jakoś nie chce!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS