Aktualny czas: 20-04-2018, 22:25 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydaje.pl
20-03-2012, 07:51
RE: Wydaje.pl
(19-03-2012 18:35)Eviva napisał(a):  
(19-03-2012 16:23)kniaziunio napisał(a):  
(18-03-2012 19:47)Wincentywilk napisał(a):  Beznadziejny ten nowy wygląd. Do tego jeszcze pousuwali część przydatnych funkcji.

Jakie funkcje zostały usunięte?

"Edytuj" przy książkach już wstawionych. Uniemozliwia to usunięcie później wykrytych błędów na okładce lub nawet w tekście.

Książki można w tej chwili edytować, wystarczy wycofać na chwilę publikację z księgarnii, ale edycja zostanie przywrócona do poprzedniej postaci. Obecna zmiana wiązała się z wprowadzeniem nowych formatów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2012, 10:03
Cóż mi brakuje takiej prostej opcji jak przeglądania dłuższej historii niż to co mam na stronie po zalogowaniu się. Jest tam kilka ostatnich zdarzeń z kręgu znajomych. Niestety nie wiem jak można przeglądnąć to dalej wstecz. Ogólnie rozplanowanie strony jest dosyć męczące, ciężko znaleźć różne funkcje. Ile ja się naszukałem opcji odpowiedz w recenzjach...

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
25-04-2012, 10:50
Czy ktoś z was zaglądał może na wydaje.pl ostatnimi czasy. Ja zrobiłam to dziś i aż mi się włos zjeżył gdy sobie poczytałam najnowsze recenzje dotyczące p. Samiec. Nie mam pojęcia w co się bawi ten dzieciak ale podobne odnoszenie się autora do swoich czytelników jest niedopuszczalne i niszczy dobry wizerunek strony i jej administratora. Który nie wiedzieć czemu wcale nie interesuje się tym co wypisuje w/w auto i jego czytelnicy. Czy oni nie wiedzą że do podobnych przepychanek i komentarzy jest prywatna poczta, zwłaszcza jeśli zamierzają sobie naubliżać?
PS. dołączam linki do tych "recenzji"
http://wydaje.pl/ebooks/show/289/W-Pustyni-i-w-Puscy
http://wydaje.pl/ebooks/show/894/Historia-Claude-Speed

Jednym słowem - PORAŻKA
25-04-2012, 11:38
Cóż, nie wszyscy mają dość klasy i kultury, by wiedzieć, co gdzie wypada. Tech chłopak to takie typowe "dziecko Neo". Nic się na niego nie poradzi.
25-04-2012, 12:33
Cóż to zwykły internetowy troll, a jak wiadomo trolli się nie karmi. Jakiś czas temu prowadziłem rozmowy z portalem na temat jego publikacji jednakże stanowisko wydaje.pl można określić jako "każdy robi co chce mamy wolność słowa". Kilka innych osób też to raportowało i niewiele to zmieniło, tak więc po prostu ignoruje takie wpisy/publikacje bo to nie mój portal zasyfiają.

Always Dark

25-04-2012, 15:02
Chciałam przejrzeć te wpisy, ale e-booki zostały usunięte. Dziwi mnie, ze wydaje.pl nie pogania swoich moderatorów do lepszej kontroli portalu. Chyba, że najwyraźniej kogoś takiego nie ma, bo portal za chwilę nie dość, że zacznie zalewać fala śmieci, a pierwszy lepszy idiota z internetu bezkarnie może pisze swoje pseudo-recenzje to w końcu ludzie zaczną odchodzić i tyle będzie z poważnego portalu self-publishing.
25-04-2012, 15:09
Wydaje mi się że portal już zaczęła zalewać fala śmieci. Dlatego zaproponowałem na grubpie rozdzielenie na eBooki i krótkie-formy aby odcedzić kilku stronicowe pierdołki od prawdziwych książek. Co do moderacji to podejrzewam że takowej nie ma, tak więc zostaje opcja raportuj dostępna dla użytkowników. Na ten moment reakcja na raporty jest szybka więc można tak próbować.

Always Dark

25-04-2012, 15:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2012 15:22 przez L.Wiech.)
Wystarczyło do nich napisać i zwrócić im uwagę, a zareagowali. Odesłali mi odpowiedź iż po moim mailu usunęli konto tego autora. Najwidoczniej trzeba samemu zgłaszać im takie sytuacje natychmiast gdy się je zauważy.

Dziwi mnie jednak to dlaczego inni czytelnicy i autorzy dali się tak łatwo wciągnąć w tę pyskówkę, zamiast natychmiast zgłaszać problem do administratora.
25-04-2012, 15:23
Ludzkimi emocjami łatwo idzie manipulować - a czasami lepiej odpuścić sobie wymianę zdań od razu uderzyć do góry
13-06-2012, 11:25
Cóż skończyła się moja cierpliwość w odniesieniu do tego portalu. Ostatni flame jaki tam panuje i szczeniackie pyskówki zdyskwalifikował dla mnie tego wydawce Rozumiem że cwaniaków rzucających mięsem na lewo i prawo jest w necie sporo ale brak reakcji adminów/modów jest dla mnie nieakceptowalny. Postanowiłem zlikwidować swoje konto na portalu kasując wszystkie publikacje, czekam tylko na informacje czy mogę dokonać transferu zgromadzonych pieniędzy do innego użytkownika. Chyba czas zainteresować się zagranicznymi stronami do self-publishingu.

Always Dark

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS