Aktualny czas: 20-04-2018, 22:23 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydaje.pl
13-06-2012, 13:46
RE: Wydaje.pl
Masz rację toster, ręce opadają. A administracja rozwiązuje problem w ślimaczym tempie, doskonale wiedzą o zaistniałej sytuacji, bo posypały im się meile od większości zdegustowanych użytkowników, a i tak pozwalają aby autorzy przerzucali się wyzwiskami.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2012, 14:22
Podejrzewam że administracja bagatelizuje sprawę zakładając że pokrzyczą i przycichnie, a publikacje zostaną powiększając bazę portalu. Niestety (albo stety) ja nie mam zamiaru uczestniczyć w kolejnej wylęgarni chłamu jakiego jest multum dookoła. Chcą kolejny onet czy wyborczą? Ok, ale ja wysiadam.

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-06-2012, 10:26
Toster, czy możemy zabrać nasz "Czerwony sweterek"?
14-06-2012, 10:32
Nie wiem, trzeba by napisać do admina. Jednakże nie wiem czy to jest dobry pomysł. Mieliśmy taką akcję, zrobiliśmy ją od A do Z i koniec. Teraz w ramach oburzenia zabierać coś co zostało darowane na rozwój nie do końca do mnie przemawia.

Always Dark

14-06-2012, 11:08
OK, może masz rację
15-06-2012, 16:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2012 16:38 przez Monttsserat.)
Hej, bo chyba nie jestem w temacie, coś nie idzie z tą antologią, że chcecie ją ściągnąć?
Czyżby znowu powtarzający się problem "uprzejmymi" komentarzami i brakiem reakcji ze strony serwisu?
15-06-2012, 16:51
Nie, raczej Basce chodziło o aktualną "atmosferę" na wydaje.pl

Always Dark

15-06-2012, 17:08
Rozumiem, że nie dzieje się za ciekawie Undecided Dawno mnie tam nie było i nawet nie wiem jak serwis sie rozwija... czy też cofa.
15-06-2012, 18:51
Ja też padłam ofiarą nagonki i zgłosiłam problem do Obsługi Klienta, obiecali zająć się sprawą, choć jakoś efektów jeszcze nie widać - ponoć do poniedziałku ma być załatwione - może będzie. Pan który się mnie czepił jak głupi płotu ma na pieńku z wieloma innymi, więc najwyraźniej to nic personalnego Wink
Muszę jednak przyznać, że reakcja była natychmiastowa i zostałam potraktowana poważnie. Pani z którą koresponduje zawsze odpisuje mi bardzo miło i pomaga w wielu kwestiach (podatek, dystrybucja, druk moich prac itd)
Szkoda byłoby opuszczać taki fajny portal.

Big Grin Zapraszam na mój blog http://www.akfa-dreamlandpress.blogspot.com na moje opowiadania. Pozdrawiam
15-06-2012, 18:58
Też miałem do czynienia z tą panią ale prawda jest taka że uprzejmość i pomoc są wpisane w jej zawód. Tak samo jak w zawód moderatora jest moderowanie portalu i reakcja na takie zagrania jakie oglądamy na grupach czy w komentarzach. Sam moderowałem dwa fora w tym jedno ogólnopolskie ale nigdy nie pozwalałem na flame trwający więcej niż 2-3 dni. Jak zaczynały się pyskówki i personalne wycieczki zdecydowanie reagowałem, kilka osób dostało bana i tyle. W tej kwestii niestety portal jest beznadziejny, a dla mnie porządek jest podstawą funkcjonowania danej witryny. Jeśli wydawca nie jest w stanie zapanować nad contentem to szybo robi się z tego bagno w którym nic nie można znaleźć. Proponuje przejść się po Kwejku, demotywatorach i tym podobnych stronach. Kiedyś można było się z czegoś tam pośmiać obecnie to jeden wielki rynsztok który nawiedzają głównie gówniarze aby "zabłysnąć".

Always Dark

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS