Aktualny czas: 24-05-2018, 00:37 Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Też tak macie?
04-02-2012, 03:48
Też tak macie?
Jak w temacie... czy też wam się czasami zdarz że można by pójść spać o 24 ale nagle się okazuje że wszystko się ładnie ułożyło w głowie i trzeba to spisać? A później człowiek patrzy na zegarek i zmarznięte stopy i stwierdza że jest prawie trzecia w nocy? Damn...

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2012, 09:50
RE: Też tak macie?
O tak. To częsty przypadek. Ja może nie siedzę w nocy, ale planuję sobie, że muszę dziś koniecznie zrobić prasowanie, bo się nazbierało, ale tylko na momencik zajrzę do kompa. Po czym okazuje się, że prasowanie samo się nie zrobiło, a ja jestem w lesie, że wszystkimi pracami domowymi. Dlatego teraz trzymam żelazną dyscyplinę. Najpierw robię, to, co muszę, a dopiero potem siadam pisać!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2012, 10:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2012 10:30 przez Eviva.)
Podziwiam dyscyplinę. Ja jestem w tym beznadziejna, siedzę przy klawiaturze, a robota leży odłogiem.
04-02-2012, 11:15
Heh, ja też siadam po skończonej robocie dopiero. Jak już żona pójdzie spać i 95% ludzi z gadu zniknieTongue

Always Dark

[Obrazek: u1_tt_logo.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2012, 20:56
No właśnie dziś moja żelazna dyscyplina okazała się wcale nie żelazna. Za sprawą Tostera. Dosłał mi kolejny swój tekst. Więc zamiast poprasować, czy popisać coś własnegoi, zajęłam się jego opowiadaniem. Czyli robota domowa leży odłogiem, ogromna sterta prasowania kłuje mnie w oczy, nic nie napisałam, tylko chichrałam się nad jego tekstem. Dobrze, że chociaż obiad zrobiłam zanim usiadłam do kompa. Bo pozytywne nastawienie męża i rodziny do mojego hobby mogłoby ulec diametralnej zmianie!
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Współpracujemy z
Kontakt | The tosters | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS